> 19 12769
   Wyślij załącznik na maila
E-mail
Szybki kontakt
numer telefonu
Drzwi żaluzjowe

Drzwi do stacji trafo

Żaluzje stalowe

Drzwi więzienne

Drzwi RC4, RC3

Drzwi kancelaryjne
Drzwi
antywłamaniowe


Drzwi kuloodporne

Drzwi bankowe
Drzwi ppoż

Drzwi dymoszczelne

Drzwi stalowe

Okna stalowe
Drzwi do szachtów

Drzwi z siatką

Drzwi rewizyjne
Drzwi z oknem podawczym

Drzwi profilowe
Drzwi inwentarskie

Drzwi do serwerowni

Drzwi ewakuacyjne
Drzwi energetyczne

Drzwi kasowe

Drzwi
wielkogabarytowe
Drzwi piwniczne

Drzwi ażurowe

Drzwi do komórek lokatorskich

Drzwi ogniochronne, żaluzjowe i do banku – Laber Group

Drzwi to niezbędny element architektoniczny każdego pomieszczenia. Ich dobór wymaga określenia funkcji, jakie będą pełnić podczas eksploatacji budynku. Te funkcje bywają różne, począwszy od zapewnienia intymności, przez ochronę przed włamaniem (drzwi RC2 ) i pożarem (drzwi ogniochronne, drzwi EI 60 ), po zabezpieczenie mienia. Tradycyjne skrzydła drzwiowe są wykonywane z materiałów drewnopodobnych oraz z litego drewna. Do pomieszczeń o wysokim poziomie ochrony konieczne jest konstruowanie trwalszych modeli. Są one produkowane z blach stalowych o różnej grubości i wyposażone w dodatkowe wzmocnienia. Laber Group oferuje produkty, które spełniają wymogi bezpieczeństwa przewidziane dla różnych obiektów. Biurom i instytucjom finansowym, takim jak banki czy kancelarie, proponujemy drzwi o solidnej konstrukcji oraz z dodatkowym wyposażeniem. W asortymencie mamy wzmocnione drzwi RC2 oraz o wyższej klasie – przeznaczone do zamykania pomieszczeń z cennym sprzętem lub dokumentami. Konstruujemy też drzwi do serwerowni, drzwi żaluzjowe oraz drzwi ogniochronne. Proponowane modele poza ochroną wnętrza zapewniają też jego skuteczną wentylację. Na uwagę zasługują również modele więzienne, dostosowane do obecnych wymogów zakładów karnych.

Drzwi EI60, EI30 – ochrona ppoż. i BHP

Druga grupa produktów, które oferujemy naszym Klientom, to drzwi, których celem jest ochrona zdrowia, spełnienie wymogów BHP i zapewnienie poczucia komfortu w prywatnym środowisku. Oferujemy drzwi ogniochronne i ognioodporne, które mają zmniejszyć zagrożenie pożarowe w budynku. Do tej kategorii zaliczają się drzwi EI60, a także z innych klas odporności ogniowej. Produkujemy drzwi do pomieszczeń gospodarczych, komórek lokatorskich i innych tego typu miejsc. Polecamy również drzwi żaluzjowe oraz wypełnione siatką. Modele tego typu zapewnią ochronę przed niepożądanymi gośćmi, a jednocześnie nie ograniczą dostępu powietrza do wnętrz.

Asortyment, jaki oferujemy Klientom, jest znacznie bardziej rozbudowany. U nas możesz zamówić drzwi kuloodporne, z okienkiem podawczym oraz modele stalowe do domów prywatnych i instytucji. Proponujemy także sprawdzone i wyjątkowo trwałe konstrukcje drzwi RC2, RC3 i RC4 – idealne do domów mieszkalnych oraz firm. Wśród dodatkowych usług możesz wybrać malowanie na kolor z palety RAL, a także drzwi EI60, drzwi RC2 czy inne modele w niestandardowym formacie. Zachęcamy do szczegółowego poznania naszego asortymentu.