> 19 12906
   Wyślij załącznik na maila
E-mail
Szybki kontakt
numer telefonu
Drzwi żaluzjowe

Drzwi do stacji trafo

Żaluzje stalowe

Drzwi więzienne

Drzwi RC4, RC3

Drzwi kancelaryjne
Drzwi
antywłamaniowe


Drzwi kuloodporne

Drzwi bankowe
Drzwi ppoż

Drzwi dymoszczelne

Drzwi stalowe

Okna stalowe
Drzwi do szachtów

Drzwi z siatką

Drzwi rewizyjne
Drzwi z oknem podawczym

Drzwi profilowe
Drzwi inwentarskie

Drzwi do serwerowni

Drzwi ewakuacyjne
Drzwi energetyczne

Drzwi kasowe

Drzwi
wielkogabarytowe
Drzwi piwniczne

Drzwi ażurowe

Drzwi do komórek lokatorskich

Drzwi specjalistyczne – do kancelarii, banków, cel więziennych

Drzwi to niezbędny element architektoniczny każdego pomieszczenia. Ich funkcje bywają różne – drzwi mogą zapewniać prywatność, chronić przed włamaniem i pożarem czy skutecznie zabezpieczać mienie przed włamaniem. Dobranie odpowiedniego modelu wymaga określenia ich zastosowania. Tradycyjne drzwi są wykonywane z materiałów drewnopodobnych oraz z litego drewna. Jednak do pomieszczeń, którym potrzebny jest wyższy poziom ochrony konieczne jest konstruowanie trwalszych modeli – z blach stalowych o różnej grubości oraz z dodatkowymi wzmocnieniami.

Laber Group oferuje produkty, które spełniają specjalistyczne wymogi bezpieczeństwa. Instytucjom finansowym i biurom proponujemy drzwi do banku, drzwi kasowe i kancelaryjne, drzwi wzmocnione do pomieszczeń z cennym sprzętem lub dokumentami. W asortymencie mamy także drzwi do serwerowni, drzwi żaluzjowe oraz drzwi energetyczne. Proponowane modele, poza ochroną wnętrza, zapewniają też jego skuteczną wentylację. Na uwagę zasługują również drzwi więzienne, dostosowane do aktualnych wymogów zakładów karnych.

Drzwi ażurowe, gospodarcze, ochrona ppoż. i BHP

Druga grupa produktów, które oferujemy naszym Klientom, to drzwi, które umożliwiają spełnienie wymogów BHP i zapewniają poczucie komfortu w prywatnym środowisku. Oferujemy drzwi ognioodporne i ogniochronne, których celem jest zmniejszenie zagrożenia pożarowego w budynku. Mamy również drzwi ażurowe i drzwi piwniczne do pomieszczeń gospodarczych, komórek lokatorskich i innych tego typu miejsc. Polecamy ponadto drzwi siatkowe, które zapewnią ochronę przed niepożądanymi gośćmi, a jednocześnie nie ograniczą dostępu powietrza do wnętrz.

Asortyment, jaki oferujemy Klientom, jest znacznie bardziej rozbudowany. Możesz u nas zamówić: drzwi kuloodporne, drzwi z okienkiem podawczym, modele stalowe do domów prywatnych i instytucji. Proponujemy także sprawdzone i wyjątkowo trwałe konstrukcje drzwi RC2, RC3 i RC4 – idealne do domów mieszkalnych oraz firm.

W ramach dodatkowych usług możesz wybierać malowanie na kolor z palety RAL, a także wybrane drzwi w niestandardowym formacie. Polecamy również nowoczesne panele kancelaryjne, przeznaczone do wzmacniania konstrukcji pomieszczenia kancelarii tajnej. Zachęcamy do szczegółowego poznania naszego asortymentu.