> Drzwi-kasowe.html
   Wyślij załącznik na maila
E-mail
Szybki kontakt
numer telefonu

Drzwi kasowe

Drzwi kasowe są charakterystycznymi konstrukcjami, których szczególną cechą jest wyposażenie w szczelinę lub okienko podawcze. Są również bardzo wytrzymałe i mają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu chronią przed zagrożeniem pracownika i zawartość kasy. Znajdujące się w naszej ofercie drzwi kasowe są produkowane w oparciu o konstrukcję drzwi DC3.1, Umieszczone w ich powierzchni okno podawcze może być wypełnione szkłem i dodatkowymi stalowymi drzwiczkami. Umożliwiają one szczelne zamknięcie pomieszczenia po zakończeniu pracy kasjera. Pod okienkiem umieszczony jest specjalny parapet, który możemy wyposażyć we wpust kasowy. Niewielkie wgłębienie ułatwi przekazywanie pieniędzy, a jednocześnie uniemożliwi osobie z zewnątrz włożenie ręki.

Drzwi kasowe to jednocześnie drzwi antywłamaniowe. Spełniają wymogi klasy odporności na włamanie, jaka jest przewidziana dla pomieszczeń, w których dokonuje się obrotu pieniędzmi. Można je wykorzystać w miejscach, gdzie nie istnieje możliwość montażu okna kasowego.

Drzwi kasowe są charakterystycznymi konstrukcjami, których szczególną cechą jest wyposażenie w szczelinę lub okienko podawcze