> > > 13 12753
   Wyślij załącznik na maila
E-mail
Szybki kontakt
numer telefonu
 drzwi specjalistyczne do szachtów

Drzwi do szachtów

Szachty to pionowe kanały, które biegną wzdłuż całej wysokości budynku i są przeznaczone do prowadzenia w nich różnych instalacji, wind oraz dźwigów osobowych. Umieszcza się w nich rury wodne z wodomierzami, ciągi gazowe, liczniki energetyczne, itp. Dostęp do nich powinien być ograniczony dla osób postronnych. Dlatego jest konieczne zamontowanie odpowiedniego zamknięcia. Podstawową funkcją jaką pełnią drzwi do szachów jest maskowanie wszelkiego rodzaju otworów instalacyjnych. Zaliczają się do nich szachty technologiczne, kanalizacyjne, wodomierze, liczniki energii itd. w budynkach użyteczności publicznej, mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych oraz przemysłowych. Do montażu w takich miejscach nadają się też drzwi żaluzjowe w odpowiednim wymiarze.

Drzwiczki, które oferujemy, są zbudowane z ramy i ze skrzydła. Rama jest mocowana do otworu za pomocą uchwytów. Drzwi są osadzone na zawiasach.

Oferujemy:

  • drzwi do szachów w wymiarach dopasowanych do potrzeb Klienta,
  • modele malowanie na wybrany kolor z palety RAL.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami do pomieszczeń technicznych, jak drzwi do stacji trafo czy wspomniane konstrukcje żaluzjowe.